Dom
725
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-725,bridge-core-2.1.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dom

Pakiety ofertowe

Smart

sun-1

Rozwiązania ekonomiczne oparte na markowych, budżetowej klasy podzespołach przy założeniu najszybszego zwrotu z inwestycji. Ekologiczny prąd przy najmniejszych możliwych nakładach.

Optimum

sun-2

Rozwiązania uzupełnione o systemy komunikacji oparte na podzespołach klasy średniej, równoważące stosunek ceny do jakości. Dodatkowe funkcje ułatwiają bieżące monitorowanie pracy instalacji i jej wydajności, z zastosowaniem modułów do komunikacji bezprzewodowej.

Prestige

sun-3

Indywidualne projekty z zastosowaniem najnowocześniejszych komponentów, zarówno po stronie instalacji jak i komunikacji. Systemy optymalizacji uzysku energii oparte na kontroli i moderowaniu poszczególnych modułów. Systemy hybrydowe on/off grid dla klientów decydujących się na pełną niezależność energetyczną, jak i rozwiązanie w lokalizacjach cierpiących na przerwy w dostawach energii.

ikona-1

25 lat gwarancji
na sprawność

ikona-3

Gwarancja na moduł

ikona-2

Najnowsze technologie

ikona-4

Bezpłatne dane termowizyjne w cenie zakupu instalacji

Ulgi inwestycyjne

Program rządowy „Mój Prąd” to bezzwrotne dofinansowanie do paneli słonecznych do 5000 zł, natomiast ulga termomodernizacyjna pozwala na odliczenie od podatku wydatków poniesionych na modernizację domu jednorodzinnego.